Siekiant mažinti perteklinį vartojimą ir atliekų kiekį, kovo 27 d. Kairių lopšelyje-darželyje ,,Spindulėlis“ veikė mainų stotelė „Imk ir naudokis“. Lopšelio-darželio „Spindulėlis“ mokytojai pakvietė ugdytinius ir jų tėvelius prisijungti prie tvarios iniciatyvos – dalintis žaislais, dėlionėmis, stalo žaidimais, konstruktoriais ir knygomis.
Dalindamiesi daiktais suteikiame jiems antrą gyvenimą ir pradžiuginame draugus. Daiktai, kurie vieniems jau nebenaudojami, kitiems gali tapti nauju atradimu.
Tikimės, kad ši iniciatyva buvo įdomi ir naudinga, sustiprino bendruomeniškumo jausmą, skatino atsakingą požiūrį į vartojimą bei prisidėjo prie aplinkos tausojimo.


