Sveikatiada

Sveikatiados konkursas  „Kuo daugiau išgelbėto maisto!”

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė rugsėjo mėnesį dalyvavo Sveikatiados konkurse  „Kuo daugiau išgelbėto maisto!”, kurio metu vaikams buvo suteikta žinių apie maisto tausojimą, nešvaistymą, išsaugojimą, renkamas perteklinis maistas iš namų ūkių. Surinkta apie 170 kilogramų maisto produktų, kurie perduoti Labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“. Dėkojame lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ bendruomenei už pasidalinimą gerumu.

„Sveikatiados“ konkursas ,,Gyvenk tvariau su  Sveikatiada“

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ ugdytiniai dalyvavo „Sveikatiados“ konkurse ,,Gyvenk tvariau su  Sveikatiada“. Vaikai žaidė edukacinį žaidimą „Atliekų rūšiavimas“,  rūšiavo šiukšles į atitinkamų spalvų konteinerius – stiklo atliekas metė į žaliąjį, plastiko – geltonąjį konteinerį pan. Edukacinė veikla padėjo vaikams suvokti atliekų rūšiavimo ir perdirbimo svarbą.

Joga Spindulėlyje

Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ įgyvendino Sveikatiados iššūkį „Užsiimk joga su Sveikatiada!“. Gruodžio – sausio mėnesiais ugdytiniai jogos užsiėmimuose atliko ,,Saulės pasveikinimo“ pratimus, mankštinosi pagal paveikslėlių ir Yoga Zoo kortų žaidimus. Veiklos skatino vaikus pasitikėti savimi, susipažinti su savo kūnu, atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Sveikatiados stendas

Konkursas „Sveikatiados“ pietų lėkštė

Konkursas „Sveikatiados“ pietų lėkštė – skirtas įtraukti vaikus į vaikų mitybos tvarkos aprašą atitinkančių pietų patiekalų gamybą ir paskatinti labiau įsitraukti į ugdymo įstaigos valgiaraščių rengimą.

Kūrybinis konkursas ,,Tvari žiema su ,,Sveikatiada““

Lopšelio-darželio bendruomenė kalėdiniu laikotarpiu iš įvairiausių antrinių žaliavų (putplasčio burbulai, dekoratyvinės medžiagos, veltinis, dovanų popierius, folija, nenaudojami žaislai ir panašiai) bei gamtinės medžiagos gamino kalėdinius žaisliukus eglutei. Pagamintais įspūdingo grožio žaisliukais, vaikai papuošė lopšelio-darželio ir seniūnijos lauko erdves, kurios aplinkinius džiugino visą šventinį laikotarpį.