Edukacija į Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademiją

Rugsėjo 28 dieną Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ „Gudručių“ grupės vaikai vyko į edukacinį užsiėmimą Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijoje. Edukacijos tikslas – supažindinti vaikus su regbio ir žolės riedulio sporto šaka, didinti vaikų užimtumą. Mažuosius sportininkus pasitiko akademijos treneriai – Angelė ir Vaidotas (žolės riedulys), Armandas (regbis), kurie pakvietė visus pasitreniruoti. Atlikę apšilimą vaikai žaidė individualius ir komandinius žaidimus. Žaidimų metu vaikai turėjo galimybę susipažinti su regbio kamuoliu, žolės riedulio lazda, išbandė savo taiklumą, greitumą ir ištvermę.

Dėkojame Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos treneriams ir vadovui už nuostabią galimybę išbandyti tai, kas – neišbandyta, patirti tai, kas – nepatirta. Sėkmės Jums ir iki kitų susitikimų!