Edukacinė išvyka į Kairių miestelio biblioteką

Vasario 10 d. ikimokyklinio amžiaus ,,Gudručių“ grupės ugdytiniai lankėsi Kairių miestelio bibliotekoje, kurioje Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti vyko „Popietė su lietuvių liaudies pasakomis“ skirta.  Vaikai klausėsi bibliotekininkės Ramutės skaitomų lietuvių liaudies pasakų, vartė knygas, spalvino paveikslėlius, atliko įvairias užduotėles. Taip pat aplankė kultūros centro salėje eksponuojamą Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ vaikų kūrybinių dabų parodą ,,Dovana Lietuvai“.

Pasiėmę iš bibliotekos knygelių skaitymui, vaikai į lopšelį-darželį grįžo kupini naujų įspūdžių ir patirčių. Dėkojame bibliotekininkei Ramutei už įdomią edukaciją ir tariame IKI kitų susitikimų!