Europos sveikos mitybos diena lopšelyje-darželyje ,,Spindulėlis“

Europos sveikos mitybos diena lopšelyje-darželyje ,,Spindulėlis“

           Lapkričio 8 d. lopšelio-darželio ,,Spindulėlio“ bendruomenė paminėjo Europos sveikos mitybos dieną. Vaikai diskutavo apie sveiko maisto naudą žmogaus organizmui, buvo mokomi teisingai pasirinkti sveikatai naudingus maisto produktus bei atsisakyti nemaistingų ir sveikatai nepalankių maisto produktų. Naudojant Jonely priemones, ugdytiniai žaidė lavinamuosius žaidimus, dalyvavo diskusijoje ,,Ką sveika valgyti, o ką – ne“, dėliojo ir aptarė sveiko maisto piramidę, atliko įvairias kūrybines užduotis, išklausė ir mokėsi tinkamo elgesio prie stalo etiketo. Patys mažiausieji lavino pirštukus verdami vaisių asorti stebėdami, kad sveikas maistas turi daug spalvų. Vaikai įgijo daugiau žinių apie sveiką maistą, vaisių ir daržovių naudą organizmui.