Kartu paskaitykim knygelę

Sausio mėnesį ,,Kodėlčiukų“ grupės ugdytiniai su auklėtoja Vidija prisijungė prie ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarptautinio projekto „Kartu paskaitykim knygelę“. Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Gerai nusiteikę Kodėlčiukai leidosi į pažintį su knyga. Juos labiausiai sudomino knygelė „Laimė yra lapė“: vartė ir stebėjo knygelės iliustracijas, skaičiavo jos veikėjus, lygino, aiškinosi, kaip iš pagaliukų padaryti lapę, konstravo ir tapė, klijavo nosį ir akytes, kol pasigamino kiekvienas savo laputę. Veikdami drauge, vaikai dalyvavo įvairiose veiklose ir patyrė įdomius nuotykius, o tai ir yra LAIMĖ.