Lauko instaliacijų akcija „Aš myliu Lietuvą“

„Laisvė – kai išlaisvina žmogų ir jis jaučiasi gerai ir laisvai“.

(Julius 6 m.)

Lietuvos gimtadienis, tai diena, kai per įvairias veiklas galime vaikams paaiškinti, kas yra Tėvynės meilė, patriotizmas. Įprasminant Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ organizavo Šiaulių rajono švietimo įstaigų lauko instaliacijų akciją „Aš myliu Lietuvą“, kuria siekėme, kad ši vienybės šventė apjungtų visas bendruomenes ir išsiskleistų kiekvieno – didelio ir mažo – širdyse. Akcijoje dalyvavo rajono švietimo įstaigos, kurios Lietuvos gimtadieniui sukūrė savitas instaliacijas, prie jų sukvietė įstaigos, seniūnijų  bendruomenes ir gražioje bendrystėje giedojo Lietuvos tautinę giesmę. Iš viso akcijoje dalyvavo 807 žmonės iš 9 rajono švietimo įstaigų. Džiaugiamės, kad siekis ugdyti tautinę savimonę, pagarbą ir pasididžiavimą savo tauta ir valstybe, sutelkė bendruomenes. Tikėkime ir būkime įkvėpti ateities!