Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupių olimpinis festivalis „Žaidimų fiesta“

Kovo 25 d. lopšelio-darželio „Spindulėlis“ komanda  atstovavo savo darželį Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupių olimpiniame festivalyje „Žaidimų fiesta“, kurį jau dvyliktus metus organizuoja Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“.  Šio festivalio tikslas – didinti vaikų fizinį aktyvumą, populiarinti olimpines idėjas ikimokyklinio amžiaus vaikų tarpe, formuoti teigiamą požiūrį į sportą.

Sportinėse estafetėse dalyviai tobulino savo metimo, šoklumo, komandinio darbo įgūdžius, važinėjo riedlentėmis, varėsi kamuolius plaukimo lazdomis, bei linksmai šėlo kepurėlių ir kamuoliukų mūšyje. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, olimpine taure bei atminimo dovanėlėmis. Tariame ačiū organizatoriams ir sakome iki kitų metų.

https://youtu.be/CtER-rhAk6s