Lopšelio-darželio jubiliejinė šventė „Vaikystę saulėtą sutikt skubu“

Balandžio mėnesį Šiaulių r. Kairių lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ surengtas renginių ciklas, skirtas įstaigos 45-mečio jubiliejui paminėti. Šios gražios šventės proga „Spindulėlis“ pasipuošė pačiomis gražiausiomis spalvomis: kurtos dekoracijos kieme, vidaus patalpose, lopšelio-darželio sodelis pasipuošė vaikų ir tėvelių dovanotais vėjo malūnėliais.

Šį šventinį mėnesį lopšelyje-darželyje buvo atidarytos senelių, tėvelių, socialinių partnerių Kairių skyriaus neįgaliųjų draugijos narių kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose visi kartu piešdami, žaisdami, šokdami ir dainuodami „grįžo“ į vaikystės dienas. Buvo organizuotas ir „Tėvelių darželis“, į kurį rinkosi vaikų tėveliai. Sudalyvavę ryto rate ir susipažinę, jie  žaidė ir sportavo, piešė, skaitė ir skaičiavo, tyrinėjo ir išbandė inovatyvias ugdymo priemones, žaislus, dalyvavo logopedės kalbos viktorinoje ir dainavo „Su gimimo diena“. Sugalvoję po norą, tėveliai užpūtė torto žvakeles ir vaišinosi pačiu skaniausiu pasaulyje gimtadienio tortu. Dar ilgai visi bendravome ir niekas nenorėjo skirstytis… Nuostabus laikas gražioje bendrystėje.

Koks gimtadienis be linksmybių, pramogų ir atrakcijų!? Tad 45-tąjį lopšelio-darželio gimtadienį šventė ir patys svarbiausieji lopšelio-darželio „Spindulėlis“ svečiai – mūsų įstaigos vaikučiai. Nuotaikingame šventiniame renginyje „Muilo burbulų dirbtuvės“, vaikai linksminosi su Smurfe: leido į orą muilo burbulus, balionus, dainavo „Su gimimo diena“ ir skanavo gimtadienio tortus. Emocijos liejosi per kraštus!

O balandžio 28 d. į lopšelio-darželio kulminacinę šventę „Vaikystę saulėtą sutikt skubu“ rinkosi svečiai ir lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė. Šventė prasidėjo vaikų ir darbuotojų sudainuotu lopšelio-darželio himnu ir direktorės sveikinimo žodžiais. Direktorė trumpai prisiminusi „Spindulėlio“ istoriją, padėkojusi visai bendruomenei ir susirinkusiems, pristatė pirmąją lopšelio-darželio direktorę Janiną Vaičiūnienę, kuri pasidžiaugė modernėjančiu darželiu ir pasveikino su švente. Sveikinimo kalbas tarė Lietuvos Respublikos seimo nario Liudo Jonaičio padėjėja Vida Freimonienė, Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, kurie įteikė padėkas puikiems lopšelio-darželio bendruomenės nariams.

Lopšelio-darželio bendruomenę sveikino didelis būrys kolegų – rajono švietimo ir ugdymo įstaigų darbuotojų, veiklos partnerių, vaikų tėvelių ir atstovų.

Šventėje koncertavo lopšelio-darželio mažieji atlikėjai, koncerto pabaigoje visi svečiai buvo pakviesti sudainuoti V. Kernagio dainą „Mūsų dienos, kaip šventė“ ir paskanauti gimtadienio torto.

Šventinio gimtadienio mėnesį liejosi dainos, smagūs pašnekesiai bei įvairūs siurprizai. Šis lopšelio-darželio gimtadienis paliko neišdildomų įspūdžių ne tik vaikams, bet ir tėveliams, darbuotojams, partneriams. Stengsimės ir ateityje išlikti aktyvia, tolerantiška, savita ir jaukia bendruomene, su kuria vaikui įdomu ir gera augti.

Apie mus rašo:

https://siauliuraj.lt/naujienos-gn/455/sventiniais-spinduliais-nusvito-jubilieju-minintis-kairiu-vaiku-darzelis:3537