Olimpinė sporto šventė „Aktyvus ruduo“

Saulėtą spalio 12 d.  rytą lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ vyko rudens olimpinė sporto šventė „Aktyvus ruduo“, kurios tikslas – skatinti vaikų fizinio raštingumo ugdymą, padėti atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinant su olimpinėmis vertybėmis bei principais: pagarba, draugyste, tobulėjimu.

Šventė prasidėjo olimpinės vėliavos iškėlimu, olimpinio deglo liepsnos uždegimo ceremonija.  Visi linksmai nusiteikę atliko Pepių mankštą, išsiskirstę į sektorius įveikė sunkiosios ir lengvosios atletikos, žirgų sporto bei futbolo rungtis, vaišinosi sveikuoliškais kokteiliais. Sporto šventė suteikė daug teigiamų emocijų, naujų patirčių. Ugdytiniai rodė pagarbą sau ir kitiems, džiaugėsi bendra komandine veikla, ugdėsi fizinius, bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus.

Šventė prasidėjo ir… baigėsi. Šį šaunų sportinį renginį kitais metais būtinai pakartosime.