Priešvelykinė bendrystė su Šiaulių r. Kairių jungtinės mokyklos Kairių skyriaus bendruomene

Priešvelykinė ,,Gudručių“ grupės bendrystė tęsėsi ir su Šiaulių r. Kairių jungtinės mokyklos Kairių skyriaus bendruomene. Mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės bendruomenė lopšelio-darželio vaikus ir mokytojus pakvietė pasimokyti kiaušinių marginimo dekupažu. kurti Velykinius linkėjimus, linksmintis sporto aikštyne bei mėgautis vaišėmis. Vaikai, pedagogai bendradarbiaudami ir bendraudami tarpusavyje, įgyvendino savo idėjas, patyrė bendrą atradimų ir kūrybos džiaugsmą, patenkino norą pažinti, išmokti iš kitų, kurti. Savo rankomis papuošti margučiai paskleidė jaukumą ir šilumą, įnešė į mokyklos, lopšelio-darželio kasdienybę naujų spalvų.