Projektas „Olimpinių sporto šakų paslaptys“

          Per sportą ugdant laimingus, sveikus ir aktyvius lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ vaikus, rugsėjo – kovo mėnesiais lopšelyje-darželyje organizuotas ir įgyvendintas projektas „Olimpinių sporto šakų paslaptys“. Skleidžiant olimpizmo idėjas ugdytiniai išbandė LTOK pateiktas olimpinio mėnesio mankštas, per žaidimą susipažino ir išbandė futbolą, krepšinį, tinklinį ir kitas olimpines sporto šakas. Projekto metu buvo organizuota rudens olimpinė sporto šventė „Pasakų gyventojai “, vaikai vyko į Šiaulių regbio ir žolės riedulio bei Šiaulių futbolo akademijoje organizuotus edukacinius užsiėmimus. Taip pat organizuotas respublikinis ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų nuotolinis iššūkis „Pedagogai sportuoja darbe“, kurio tikslas – per sportą didinti ikimokyklinio / priešmokyklinio ugdymo pedagogų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį aktyvumo ir judėjimo poreikį.

Projektas įgyvendinimo metu per žaidimą vaikai susipažino su sporto šakomis ir jų siekiais, išgyveno sporto teikiamą džiaugsmą, o draugiškumas ir pagarba mažiesiems tampa natūralia veikla.