Spindulėlio 45-asis gimtadienis tęsiasi…

               „Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia, nesvarstydami – kodėl ir kam. Jeigu šita žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams“ (J. Marcinkevičius). Tačiau balandžio 19 d. popietę lopšelyje-darželyje buvo atidarytas „Tėvelių darželis“, kuriame išdykavo, žaidė, siautė, sportavo ir dainavo TĖVELIAI J Įspūdingos emocijos ir gera nuotaika liejosi per kraštus.

O balandžio 21 d. lopšelyje-darželyje jau vėl išdykavo, žaidė, siautė, sportavo ir dainavo vaikai kartu su smagia Smurfute. Ji kartu su vaikais leido muilo burbulus, juos gaudė, gėrėjosi muilo burbulų besikeičiančiomis spalvomis ir formomis, dainavo, šoko ir siautė kartu su pavasariškai šiltu vėjeliu…

Šie renginiai skirti lopšelio-darželio 45-ajam gimtadieniui. Na, o kaip gimtadienis be torto? Tortas tikrai buvo, buvo ir balionai, ir gimtadienio dainelė. Tačiau tai dar ne pabaiga. Laukite tęsinio!