STEAM kūrybinės dirbtuvės „Žaisliukas Kalėdų eglutei“

                   Šv. Kalėdos – tai paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam metas. Kad šių švenčių laukimas būtų šviesus ir prasmingas, Kairių lopšelio-darželio bendruomenė susibūrė į STEAM kūrybines dirbtuves „Žaisliukas Kalėdų eglutei“. Visa įstaigos bendruomenė išradingai rinkosi įvairias priemones ir medžiagas, iš kurių buvo pagaminti nuostabūs ir išskirtiniai žaisliukai. Kiemo eglutė pasipuošė nertais, siūtais, molio, tvariais, iš natūralių medžiagų, dėžučių, stiklainiukų, antrinių žaliavų pagamintais kalėdiniais žaisliukais. Tai buvo puikus laikas praleistas drauge ir supratimas, kad nebereikalingi, nenaudojami daiktai, įvairios smulkmenos gali virsti nuostabiais kūriniais. Visus džiugino savo rankomis pagamintų žaisliukų gausa, tėvelių ir vaikų kūrybiškumas.