Tarptautinė diena be automobilio

Mes aktyvūs Kairių miestelio visuomenės piliečiai! Rugsėjo 22 d. Šiaulių r. Kairių lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ buvo minima Tarptautinė diena be automobilio. Į lopšelį-darželį atvykome pėsčiomis, kartoninėmis mašinomis, kurias vaikai kartu su tėveliais pasigamino namuose. Linksmai nusiteikę ir pasiruošę, pasauliui sušukome: atsisakykime bent dienai automobilio!!! Šią dieną nuotaikingai mankštinomės, lenktyniavome su kartoninėmis transporto priemonėmis, žaidėme policijos ir gaisrinės sektoriuose. Nuotaikinga mankšta, lenktyniavimas, „gaisro gesinimas“, šviesoforo spalvų mokymasis, pasivaikščiojimas gryname ore, suteikė žvalumo, energijos ir daug teigiamų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už kartu su vaikais pagamintas įspūdingas kartonines transporto priemones – Jūs nerealūs, tėveliai.!!! Saugokime gamtą, neterškime oro ir patys būkime judrūs ir sveiki!

https://youtu.be/agk4-LLGgu8