TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA SPINDULĖLYJE

Smagu ir kartu simboliška, kad linksmuolė vasara ir atostogos lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ prasideda nuostabia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas mums visiems apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikus: ,,Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose…“ (A. Baltrūnas)

Ikimokyklinio ugdymo ,,Pabiručių”, „Smalsučių“  ir  „Gudručių“ grupių vaikučiai kartu  Kake Make ir Netvarkos nykštuku susirinko į lopšelio-darželio salę susipažinti, pasportuoti, stebėti, dalyvauti spragėsių edukacijoje, pažiūrėti edukacinį filmuką apie draugystę, o išbėgę į lauką pūtė muilo burbulus, gaudė balionus, piešė kreidelėmis. Buvo linksma ir smagu, visi patyrėme daug puikių akimirkų!

Dėkojame Leo mamytei Karolinai už bendrystę, palaikymą ir smagią spragintų kukurūzų edukaciją vaikams.