Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė

Prasidėjo pirmoji Advento savaitė… Susikaupimo, ramybės metas. Visi ruošiamės ir laukiame, labai laukiame, gražiausios metų šventės – Kalėdų. O kad šis laukimas būtų prasmingesnis, lapkričio 29 d. Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“, sukvietė Šiaulių regiono ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo grupių solistus, duetus, tercetus, ansamblius ir įstaigų bendruomenių atlikėjus į muzikinį festivalį „Tylų vakarėlį skamba lopšinėlė“. Gražiai ir prasmingai bendrystei susirinko net 10 įstaigų iš Šiaulių regiono. Dalyvavo ne tik Šiaulių rajono įstaigos, bet ir Radviliškio lopšeliai-darželiai „Eglutė“ ir „Kregždutė“. Renginyje išgirdome lopšinių, ramių relaksacinių dainelių, mokyklos atlikėjų atliekamos instrumentinės muzikos. Festivalio dalyviai apdovanoti dovanėlėmis ir padėkos raštai. Ši graži bendrystė tai kaip kalėdinė dovana dėkingumo vienas kitam, meilės, džiaugsmo, susikaupimo išraiškoje.