Šypsenos diena Spindulėlyje

            Kas priverčia šypsotis lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ vaikus? Tai mylintys žmonės – tėvai, mokytojai, geri draugai bei siurprizai. Spalio 6 d. minėdami Tarptautinę šypsenos dieną „Gudručių“ grupės vaikai ir tėveliai dovanojo vienas kitam šypsenėles, linkėjo geros nuotaikos, ketinimų ir gerų darbų. Grupėje apsilankė personažas Šypsniukas, kuris kartu su vaikais atlikinėjo užduotis, diskutavo, žaidė, iš antrinių žaliavų vėrė ilgiausius pasaulyje Šypsenos karolius, netradiciškai piešė draugo portretą, lipdė, kirpo, fotosesijoje dovanojo vieni kitiems šypsenas. Vieni kitiems pažadėjome kuo dažniau šypsotis, daryti gerus darbus, dovanoti geras emocijas, kad kuo dažniau pasijustume laimingesni. Rytmetį vainikavo šypsenų diskoteka ir bendri originalūs priešpiečiai.