Rudens olimpinė sporto šventė „Miško pasaka“

Spalio 20 d. sportiškai nusiteikę mažieji Spindulėlio vaikai dalyvavo rudens olimpinėje sporto šventėje „Miško pasaka“, kurios tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti vaikų fizinio raštingumo ugdymą, padėti atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu. Kartu su Miško fėja linksmai pasimankštinę, iškėlę olimpinę vėliavą bei uždegę olimpinę ugnį, vaikai išsiskirstė į sporto sektorius: bėgimo greitį išbandė lengvosios atletikos veikloje „Ežiuko spygliukai“, savo galias – sunkiosios atletikos veikloje „Sunkiasvoriai moliūgai“. Daug dėmesio ir džiaugsmo sulaukė netradicinis futbolas „Lapų įvartis“. Linksmas ir fizinio aktyvumo reikalaujančias užduotis vainikavo rudeniškų lapų fejerverkai. Sporto šventė suteikė daug teigiamų emocijų, naujų patirčių – ugdytiniai  rodė pagarbą sau ir draugams, džiaugėsi bendra, draugiška komandine veikla, ugdėsi fizinius gebėjimus. Šį šaunų sportinį renginį kitais metais būtinai pakartosime.