Spindulėlyje – Europos kaimynų diena!

Visus mokslo metus Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ bendruomenė dalyvavo Lietuvos masinio futbolo asociacijos projekte „Futboliukas“, kurio metu tiek daug visko nuveikta – sportuota, žaista, spalvinta, švęsta… O artėjant vasarai „Futboliuko“ sezono finišas lopšelyje-darželyje įvyko gegužės 24 d. Palydėti „Futboliuko“ į ,,atostogas“ ir paminėti Tarptautinę kaimynų dieną, į lopšelio-darželio kiemą, susirinko bendrystės pasiilgę įstaigos bendruomenės nariai. Šventės dalyviams nebuvo laiko nuobodžiauti: vyko kaimyniški pasisveikinimai, pokalbiai, flash mob-as (sulėktuvės), tėveliai ir vaikučiai žaidė „Karbų futbolą“, išbandė savo koordinaciją mėtymo žaidime „Spalvoti kamuoliukai“, įveikė kamuolio varymosi užduotį „Sukasi ratukai“, o šventės pabaigoje bandė savo kojų raumenų jėgą ir taiklumą judrioje veikloje „Pataikyk į figūrą“. Smagiai ir aktyviai pasportavę, atsigaivinome „Citrinukės kavinėje“.

Šventės metu skatinome visus būti fiziškai aktyviais, bendradarbiauti ir būti socialiai solidariais.