Virtualus susitikimas su Kauno lopšelio-darželio ,,Daigelis“ ,,Bitučių“ grupės draugais

Balandžio 27 d. vyko „Smalsučių“ grupės virtualus susitikimas su Kauno lopšelio-darželio ,,Daigelis“ ,,Bitučių“ grupės draugais. Pasidalinome patirtimi vykdant tęstinį projektą ,,STEAMUKAS“, kalbėjomės apie vabaliukus, demonstravome apie juos vaikų sukurtus meninius darbelius. Taip pat šokome ,,Pagalvėlių“ šokį, kurį sukūrėme vykdant projektą ,,Lylia lylia pagalvyte“. „Smalsučiai“ pakvietė ir „Bitutes“ prisijungti prie  šio grupės vykdomo projekto. Lopšelio-darželio ,,Daigelis“ vaikučiai pradžiugino mus eilėraštuku bei šokiu ,,Jarusalema“ ir pasiūlė prisijungti prie grupės vykdomo respublikinio projekto „Mano šeimos portretas“. Draugai palinkėjo būti sveikiems, pasveikinti mamas su artėjančia švente ir susitikti gegužės mėnesį.