Darželyje svečiavosi policijos pareigūnai ir bičiulis Amsis

Spalio trečia diena vaikams buvo labai džiugi, nes juos aplankė Šiaulių miesto policijos komisariato policijos pareigūnai Donatas ir Inga bei bičiulis Amsis. Pareigūnai vaikams priminė, kaip svarbu saugiai elgtis, būti kultūringiems, drausmingiems gatvėse ir keliuose, aiškino(si) kam reikalingi atšvaitai, ryškiaspalvė liemenė su šviesą atspindinčiais elementais, pėsčiųjų perėja, šviesoforas. Vaikai apžiūrėjo policijos uniformą ir darbo priemones, policijos automobilį, išgirdo automobilio sirenas, kurios lydi pareigūnus skubant į iškvietimą. Daug teigiamų emocijų suteikė kartu atvykęs policijos bičiulis Amsis, kuris visiems linkėjo būti drausmingiems ne tik gatvėje, bet ir kieme. Nuoširdžiai dėkojame pareigūnams už draugystę ir prasmingą bendrystę.