Edukacinė išvyka į Šiaulių sporto centrą „Atžalynas“

Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“ nuolat gyvena olimpiniu ritmu tiek užsiėmimų  metu, tiek ir po jų. Bendraudami su profesionaliais treneriais bei dalyvaudami olimpizmo sklaidos edukacinėse išvykose, ugdytiniai tampa aktyvesni, drąsesni, o draugiškumas ir pagarba  tampa vis natūralesne elgsena.

2023 m. kovo 22 d. ikimokyklinio amžiaus „Gudručių“ grupės vaikai aplankė Šiaulių sporto centrą „Atžalynas“, kuriame išbandė vieną iš olimpinių sporto šakų – imtynes. Treneris Stanislovas Kulikauskas pristatė dziudo ir sambo imtynes, jų kovos techniką, taisykles, imtynininko kostiumą (dziudogą) – kimono. Žaisdami ir galynėdamiesi ant tatamio, vaikai turėjo galimybę praktiškai išbandyti imtynių kovos veiksmus. Nuoširdžiai dėkojame treneriui Stanislovui Kulikauskui ir sporto centro personalui už išradingą, kupiną geros nuotaikos dziudo ir sambo treniruotę, trenerio įsteigtus prizus.

https://youtu.be/5wO9HagRFYs