Edukacinis užsiėmimas „Važiuok dviračiu saugiai“

Edukacinis užsiėmimas „Važiuok dviračiu saugiai“

          Rugsėjo 13 d. ,,Gudručių“ grupės vaikai dalyvavo  edukaciniame užsiėmime „Važiuok dviračiu saugiai“, kuriuo siekėme ugdyti vaikų loginį mąstymą, skatinti emocinę ir kultūrinę raišką, vaizdžiai ir įtaigiai supažindinant su dviračių technikos raida bei pagrindinèmis kelių eismo taisyklémis (KET), skirtomis dviratininkams. Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su dviračio ir dviratininko saugos elementais, atsiradimo istorija ir jų raida,  su KET važiavimo dviračiais laikymosi svarba ir pasekmèmis jų nesilaikant, užduodami įvairūs klausimai, susiję su kelių eismu, saugiu važiavimu dviračiu. Pasitikrinus vaikų įgytas teorines žinias apie kelių eismo taisykles bei sudalyvavus simuliacijoje, vaikai buvo pakviesti pasigaminti vieną iš saugumą kelyje užtikrinančių elementų – atšvaitą.