Joninių šventė Spindulėlyje

            Joninių šventės tradicijos ir tarptautinė jogos diena neaplenkė ir lopšelio-darželio „Spindulėlis“. Nuo pat ryto vaikai į darželį rinkosi nešini laukinių gėlių puokštėmis ir jogos kilimėliais. Diena prasidėjo jogos užsiėmimu, kurį vedė KinezioCentro kineziterapeutė Ieva. Pasimankštinę, pakvėpavę, atsipalaidavę pagal žaismingos jogos idėjas, nusskubėjome švęsti Joninių. Vaikai gamino „didelius“, netradicinius ir gražius Joninių vainikus, aplink kuriuos šoko, žaidė ir dainavo, basomis keliavo sveikatingumo taku, šokinėjo per Joninių „laužą“, plukdė vainikėlius, pasigamintas gėlyte ir naudodamiesi „žemėlapiais“ ieškojo paparčio žiedo. Vieną paparčio žiedą vaikai rado ir mokytojo padėjėjai Rasai, kurį ir padovanojo jos vardo dienos proga. Džiugu, kad puoselėdami tradicijas radome laiko vaikų sveikatinimui ir Jonines atšventėme su daug gerų emocijų ir įdomiai.