Kepinių edukaciniai rytmečiai vaikams

          Artėjant didžiosioms metų šventėms lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ virėjos pakvietė vaikus į kepinių edukacinius rytmečius. Kai kam tai buvo pirmoji, mažyliams dar niekada nepatirta, kūčiukų gamybos edukacija. Vaikai minkė, kočiojo, pjaustė tešlą ir formavo  kepinius. O vyresniųjų grupių vaikai dalyvavo kvapnioje imbierinių sausainių edukacijoje, kurios metu sužinojo iš ko gaminama imbierinė tešla, patys formavo sausainius. Iškeptus ir atvėsusius kepinius vaikai ragavo ir jais vaišino kitus lopšelio-darželio darbuotojus. Smagi, nauja ir vaikams labai patinkanti patirtinė veikla nuteikė aktyviam švenčių pasiruošimui ir laukimui ne tik darželyje, bet ir šeimose, nes savo kepiniais vaikai pavaišino ir tėvelius. Dėkojame virėjoms Marijai ir Ingridai bei edukacijos iniciatorei pavaduotojai Redai, už praktines žinias ir naują patirtį.