Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) organizuojamo projekto „Futboliukas“ kelionė lopšelyje-darželyje ,,Spindulėlis“

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė spalio mėnesį pradėjo įgyvendinti  Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) organizuojamą projekto „Futboliukas“ kelionę. Pirmiausia sukūrėme logotipą (ženklą). Pagrindiniai kūrybinio proceso dalyviai, vaikai, stebino savo kūrybinių minčių originalumu. Sukurtu logotipu pasidalinome su Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Futboliuko treniruočių metu vaikai sėkmingai mokėsi šios sporto šakos technikos: varytis kamuolį keičiant kojas, apsivaryti kliūtis keičiant judėjimo pobūdį ir t.t. Išmokę varytis kamuolį, pabandėme žaisti futbolą salėje, lauke 3×3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikė daug džiaugsmo, naujų teigiamų emocijų. Tikimės, jog ugdytinių širdis užburs futbolo galia.