Minėjimas – koncertas „Šaukiu aš tautą pėdoj gyvą“

2023 m. kovo 10 d. lopšelio-darželio vaikai Kairių seniūnijos salėje dalyvavo Kairių jungtinės mokyklos organizuotame minėjime – koncerte „Šaukiu aš tautą pėdoj gyvą“. Salė vos sutalpino gausius žiūrovus. Sugiedojus LR himną į susirinkusius kreipėsi Kairių seniūnijos seniūnas Artūras Šulčius ir Šiaulių r. Kairių jungtinės mokyklos direktorė Lina Niperavičienė, Kairių lopšelio-darželio direktorė Dalia Gricienė. Jie pasidžiaugė, jog 1990 metų kovo 11-oji nulėmė, kad šiandien galime gyventi laisvoje Lietuvos Respublikoje, esame laisvi, pripažinti Europoje ir pasaulyje. Savo sveikinimus, šokius ir dainas susirinkusiems dovanojo Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Kairių jungtinės mokyklos Kairių skyriaus priešmokyklinukai, pirmokai, antrokai, trečiokai ir ketvirtokai. Minėjimo-koncerto motyvas – „Tegul ne tik mūsų kilniausi darbai puošia tėvynę, bet šiandien tegul skamba gražiausi žodžiai, dainos ir šokiai džiugina širdį. Ačiū, Lietuva, kad esi mano tėvyne, džiaugiamės būdami tavo vaikais“.