Pasaulinė obuolio diena

            Obuolys – tai ne tik populiariausias vaisius, bet ir pažinimo ir sveikatos simbolis. Rugsėjo 21-oji – Pasaulinė obuolio diena – tinkama proga Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ ugdytiniams prisiminti sveikos mitybos bei gyvensenos principus. Šią dieną vaikai linksmai deklamavo eilėraščius apie obuoliuką, draugiškai sportavo, atliko nuotaikingą mankštą. Mokytojos padėjėja Violeta pravedė sulčių edukaciją. Prisiragavę sulčių ir įvairiausių obuolių ugdytiniai sužinojo, kiek paslapčių slypi įprastiniame ir jiems gerai pažįstamame vaisiuje, išsiaiškino, kur obuoliai auga, kuo jie mums naudingi ir kiek vitaminų juose slepiasi. Tikimės, kad vaikai labiau pamėgs obuolius ir jie taps kasdieniu jų draugu. Kviečiame aplankyti ,,Smalsučių“ ir „Gudručių“ grupių vaikų piešinių parodą ,,Rudeninis obuolys“ esančią lopšelio-darželio laiptinėse.