Rytmetis „Vaikų meilė STEAM“

Tikra tiesa, – kad vaikams labai patinka švęsti meilės dieną.  Tad vasario 14 d., Šiaulių r. Kairių lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“, surengta netradicinė ypatinga Šv. Valentino diena „Vaikų meilė STEAM“. Jos tikslas – naudojant STEAM metodiką, ugdyti vaikų meilės ir pagarbos jausmą, skatinant vaikų kūrybiškumą.

Vasario 14 d. vaikai į lopšelį-darželį atvyko apsirengę raudonos spalvos rūbais, nešini širdelės formos balionais. Grupėse vyko pokalbiai: „Ką aš myliu?“,  „Kodėl  myliu?“, „Kaip galima išreikšti meilę?“, dovanojo vieni kitiems meilės dienos simbolį – širdelę. Vėliau personažai „Širdelės“ pakvietė vaikus į išradingas STEAM veiklas. Buvo atliekami STEAM eksperimentai: „Nematomas Šv. Valentino laiškas“, „Plaukiojančios širdelės“, „Judančios širdys“, „Širdelių dubuo“. Šventę vainikavo „Amūro“ braškinių kokteilių skanavimas ir pačių su meile kepti širdelės formos blynai, kurie nuo pietų stalo dingo akimirksniu.

Šventė leido vaikams džiaugtis smagiais susibūrimais, bendrais STEAM atradimais, bendravimu ir bendradarbiavimu, mokėjimu mokytis.