,,Smalsučių“ grupės bendruomenės projektas ,,Kybur vybur tabalai, visur knibžda vabalai“

Atėjus vasarai, dovanojančiai kupinas dienas ieškojimų, atradimų, naujų potyrių, startuoja ,,Smalsučių“ grupės bendruomenės  projektas ,,Kybur vybur tabalai, visur knibžda vabalai“. Projekto tikslas – ugdyti vaikų ekologines ir gamtosaugines vertybines nuostatas, sudarant sąlygas patyriminiam ugdymui: pažinti, globoti ir saugoti gyvosios gamtos mažąją fauną. Vaikai susipažins su Lietuvoje dažniausiai sutinkamais vabalais, vabzdžiais ir šliužais, jų gyvenimo būdu, vieta, teikiama nauda. Ugdytinių šeimos prasmingai, turiningai ir aktyviai leis laiką gamtoje tyrinėdami smulkiąją fauną, stiprės grupės bendruomenės narių ryšiai, įgyvendinant šio projekto idėjas. Projekto keliu mažuosius ir didžiuosius smalsuolius ves pedagogė Alma.