„Sveikatiados“ iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį !

Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė. O vienas iš pagrindinių gyvybės elementų – vanduo.

Šiaulių r. Kairių lopšelyje-darželyje  „Spindulėlis“  vasario mėnesį vyko pokalbiai, diskusijos apie vandens svarbą vaiko organizmui. Vaikai analizavo žemėlapius, apžiūrinėjo gaublį, aiškinosi kokį plotą vanduo užima mūsų žemėje. Kiekviena vaikų diena prasidėdavo vandens gėrimo ritualu, kuri pamažu tapo įpročiu. Grupėse vaikai įsirengė tikrus ir dirbtinius akvariumus, gamino įvairius darbelius, eksperimentavo, siekdami pažinti vandens savybes, susipažino su vandens gyvūnija. Aktyvių tėvelių dėka vienoje grupėje apsigyveno nauji gyventojai – žuvytės.

Aktyvios veiklos metu vaikai atliko mankštą, žaidė, statė bokštus, panaudojo „svarmenis“ (buteliukus su spalvotu vandeniu), ėjo gimnastikos suoleliu, imituodami ėjimą tiltu. Laimingi atsipalaidavę pūtė savus ir svetimus popierinius spalvotus laivelius.