Trijų lopšelių-darželių bendradarbiavimo projektas ,,Žinau, noriu sužinoti, sužinojau“

              Lapkričio mėnesį Kairių lopšelis-darželis ,,Spindulėlis“, Gruzdžių lopšelis-darželis ,,Puriena“ ir  Meškuičių lopšelis-darželis vykdė bendrą projektą ,,Žinau, noriu sužinoti, sužinojau“. Vaikai išbandė veiklą „STEAM pasakoje lapė ir sūris“ ir įgyvendino iššūkį – pastatyti medį iš LEGO kaladėlių ar kitų priemonių, kuriame galėtų tupėti varna. Ugdytiniai susipažino su skirtingomis medžių rūšimis, praplėtė akiratį, išbandė savo inžinerinius gebėjimus, bendraudami ir bendradarbiaudami sprendė problemas, tikrino priimtus sprendimus, tobulino jau atliktas veiklas, ieškojo informacijos internete; mokėsi naudotis IT (QR kodais).

             Smagu, kad trijų darželių (Kairių lopšelis-darželis ,,Spindulėlis“, Gruzdžių lopšelis-darželis ,,Puriena“ ir  Meškuičių lopšelis-darželis) bendras bendradarbiavimo projektas ,,Žinau, noriu sužinoti, sužinojau“ suteikė galimybę užtikrinti ugdymo turinio kaitą ir įvairovę, taikant aktyviuosius ugdymo metodus, skatinant mokytojų bendradarbiavimą.