Olimpinė žiemos sporto šventė „Kiškių sportinės linksmybės“

Iškritus paskutiniam žiemos sniegui, du linksmuoliai kiškučiai, Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenę sukvietė į Olimpinę žiemos sporto šventę „Kiškių sportinės linksmybės“. Šventės tikslas – stiprinti sveikatą, aktyviai pajudėti dalyvaujant olimpinėse rungtyse ir bendrystėje patirti džiugių emocijų.

Spindulėlio kieme liepsnojo olimpinė ugnis, plevėsavo iškelta olimpinė vėliava. Atlikus nuotaikingą kiškučių mankštą, žaidynių dalyvių laukė olimpinės rungtys. Grupių komandos išbandė netradicinį biatloną –  čiuožė nuo kalno, mėtė sniego gniūžtes į kiškio taikinį, dalyvavo smagiose senių besmegenių rogučių lenktynėse. Daug džiaugsmo suteikė azartiškas, jau tradicija tapęs, ledo ritulio žaidimas.

Sporto šventės stiprina sveikatą, skatina aktyvų olimpinį judėjimą ir suteikia džiugių emocijų.